Specjalista ds. polerowania

Automotive Roles • Poland, Krubin

Ce poste n'est pas disponible en français.

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również centrum produkcyjne w Krubinie, na północ od Warszawy.

Jako Specjalista ds. polerowania będziesz odpowiedzialny/a za polerowanie karoserii. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją, posiadasz odpowiednią wiedzę na temat drobnych napraw samochodów zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Polerowanie karoserii pojazdów
  • Lakierowanie elementów wewnętrznych w  pojazdach
  • Wykonywanie zaprawek lakierniczych

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: min 6 miesięcy
  • Zainteresowanie branżą samochodową
  • Znajomość technik autodetailingu
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sumienność i dokładność

Co my możemy Ci zaoferować?

  • Benefity pozapłacowe: codziennie darmowe obiady, owoce raz w tygodniu, ubezpieczenie na życie, karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna i inne
  • Sprzęt najwyższej klasy do dyspozycji
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na cały etat
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną