Specjalista ds. oględzin pojazdów

Automotive Roles • Poland, Warsaw

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży samochodów używanych najwyższej jakości. Nasi klienci codziennie mają możliwość wyboru spośród kilkunastu tysięcy samochodów używanych dostępnych w pełni online. Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom oraz centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu. W tym roku nasze centrum produkcyjne zostanie przeniesione do nowej lokalizacji na północ od Warszawy - w Krubinie.

Jako Car Inspector będziesz identyfikować i opisywać, wszystkie uszkodzenia istniejące na samochodach oraz kontrolować ich jakość w procesie przygotowania do sprzedaży.

Czy motoryzacja jest Twoją pasją? Posiadasz wiedzę na temat aut i wiesz co oznacza każde stukanie i pukanie? Znasz realia rynku aut używanych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to jest to praca idealna dla Ciebie!

Twoje obowiązki

  • Przeprowadzanie oględzin pojazdów będących w procesie przygotowania do sprzedaży
  • Ocenę i opisywanie wszystkich uszkodzeń i niedoskonałości istniejących na pojazdach
  • Proponowanie technologii naprawy uszkodzeń
  • Kontrola poprawności wykonanych napraw
  • Ostateczne sprawdzenie stanu sprzedanego pojazdu przed wydaniem go klientowi

Czego oczekujemy

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii napraw blacharsko-lakierniczych oraz znajomość mechaniki samochodowej (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Doświadczenie na stanowisku rzeczoznawcy samochodowego będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość narzędzi niezbędnych do oceny aut
  • Znajomość pakietu MS Office / Google Suite
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat B

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pewne wynagrodzenie oraz system bonusowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej (jesteśmy częścią AUTO1 Group)
  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)