Specjalista ds. sprzedaży finansowań

Sales & Account Management • Poland, Warszawa

This job is not available in English!

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

Specjalista ds. sprzedaży finansowań, którego szukamy to pierwsza linia kontaktu z naszymi potencjalnymi klientami. Jest to rola w ramach, której klienci dowiedzą się czym jest Autohero oraz otrzymają wstępne informacje dotyczące oferowanych samochodów. Jako Autohero, oferujemy klientom wyjątkowo atrakcyjne formy finansowania kupowanych samochodów, a Twoim zadaniem będzie również sprzedaż i procesowanie wniosków finansowych w oparciu o atrakcyjny system bonusowy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa klientów Autohero - telefonicznie, mailowo - zgodnie ze standardami firmy

  • Sprzedaż i procesowanie wniosków kredytowych i leasingowych

  • Obsługa posprzedażowa i badanie satysfakcji klientów

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w procesowaniu transakcji sprzedażowych

Co możesz nam zaoferować?

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • Pewność siebie i profesjonalizm w kontaktach z klientami, odpowiedzialność oraz postawa wzbudzająca zaufanie

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office / Google Suite

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zainteresowanie branżą samochodową będzie dodatkowym atutem

 Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, naukę języka angielskiego, pakiet szkoleń i wiele więcej)

Informacje dodatkowe:

Przy podpisaniu umowy obowiązkowe będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności.

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!