Specjalista ds. oględzin pojazdów

Automotive Roles • Poland, Warsaw

This job is not available in English!

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży samochodów używanych najwyższej jakości. Nasi klienci codziennie mają możliwość wyboru spośród kilkunastu tysięcy samochodów używanych dostępnych w pełni online. Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom oraz centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu. W tym roku nasze centrum produkcyjne zostanie przeniesione do nowej lokalizacji na północ od Warszawy - w Krubinie.

Jako Car Inspector będziesz identyfikować i opisywać, wszystkie uszkodzenia istniejące na samochodach oraz kontrolować ich jakość w procesie przygotowania do sprzedaży.

Czy motoryzacja jest Twoją pasją? Posiadasz wiedzę na temat aut i wiesz co oznacza każde stukanie i pukanie? Znasz realia rynku aut używanych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to jest to praca idealna dla Ciebie!

Twoje obowiązki

  • Przeprowadzanie oględzin pojazdów będących w procesie przygotowania do sprzedaży
  • Ocenę i opisywanie wszystkich uszkodzeń i niedoskonałości istniejących na pojazdach
  • Proponowanie technologii naprawy uszkodzeń
  • Kontrola poprawności wykonanych napraw
  • Ostateczne sprawdzenie stanu sprzedanego pojazdu przed wydaniem go klientowi

Czego oczekujemy

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii napraw blacharsko-lakierniczych oraz znajomość mechaniki samochodowej (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Doświadczenie na stanowisku rzeczoznawcy samochodowego będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość narzędzi niezbędnych do oceny aut
  • Znajomość pakietu MS Office / Google Suite
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat B

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pewne wynagrodzenie oraz system bonusowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej (jesteśmy częścią AUTO1 Group)
  • Wyposażone miejsce pracy, narzędzia oraz odzież roboczą
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)