Junior Office Manager

Backoffice & Operational Roles • Poland, Warszawa

Opis firmy

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Dołącz do naszego zespołu!

Twoje obowiązki

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji, a w tym przyjmowanie gości, zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, zarządzanie kalendarzem i salami konferencyjnymi
  • Współpraca z dostawcami
  • Administrowanie flotą służbową oraz miejscami parkingowymi
  • Organizowanie podróży służbowych i rozliczanie delegacji
  • Przygotowywanie pism administracyjnych
  • Koordynowanie pracy serwisu sprzątającego,
  • Obsługa procesu zamówień
  • Monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów biurowych dla regionu CEE

Czego oczekujemy

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Znajomość Google (mail, kalendarz, gdok) lub pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji czasu i stanowiska pracy
  • Prawo jazdy kat.B

Co oferujemy

Co możesz otrzymać od nas:

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę